Soru Cevap

SSL Serfitikası Nedir?

SSL (Güvenli Yuva Katmanı) sertifikası, bir web sitesinin kimliğini doğrulayan ve SSL teknolojisi kullanan bir sunucuya gönderilen bilgileri şifreleyen bir dijital sertifikadır. Şifreleme, verileri şifresi kırılamayan ve sadece doğru şifre çözme anahtarıyla okunabilir hale çevrilebilen bir formatta bir araya getirme sürecidir.

Sertifika, İnternet'te ticari faaliyet gösterilmesi durumunda çevrimiçi kurumun bilgilerini belirleyen elektronik bir "şifre" görevi görür. İnternet kullanıcıları Web sunucularına gizli bilgilerini göndermeye çalıştığında kullanıcının tarayıcısı, sunucunun dijital sertifikasına erişir ve güvenli bir bağlantı kurar.

Paket dahilinde olan Ücretsiz süresiz destek nedir ?

Sitenizle alakalı her türlü soruyu zaman ve süre farketmeksizin benim tarafımdan ücretsiz destek alacağınızı belirtiyor.(ek işlemler ücretsiz desteğe girmiyor.)

Siteyi teslim ettiniz ama ben yanlışlıkla ayarları bozdum(veya yeni birşeyler eklemek istiyorum) tekrar mı satın alacağım ?

Tekrar herhangi bir satın alma yapmadan bana Aysoft üzerinden mesaj atarsanız size ücretsiz destek sağlarım.

Fiyat'ta artış olur mu ?

Fiyatta artış her olmayacaktır.Sitenizi seçtikten sonra sayfa sayısına göre anlaşılan fiyata ek domain , hosting dilerseniz ssl ücretlerini her sene ödeme yapılır.Bu herkeste böyledir.Domain ,hosting ve ssl işlemleri yıllık üzerinden kiralanır.

Sitem ne zaman hazır olur ?

Sitenizin teslim edilme süresi size bağlıdır.Site için gerekli tüm bilgiler(yazı,resim vb) eksiksiz verildiğinde en kısa sürede teslim edilir.

Yönetim Panelim olacak mı ? Türkçe mi ?

Evet Admin Paneli olacak.Türkçe.(Panelden sitenizin herşeyini kolaylıkla değiştirebilir,yeni yazı,yeni galeri yeni bölüm yeni sayfa oluşturabilirsiniz. )

Sitemin Arayüzü nasıl olacak nasıl belirleyeceğim ?

Vereceğim şifre ve mail adresinizle gireceğiniz bölümümüzden onlarca temadan dilediğinizi inceleyip seçebileceksiniz.

Temanızı seçtikten sonra ve siteniz bittikten sonra dilediğiniz değişikliği kolaylıkla yapabileceksiniz.

Web sitesi için işlemler nelerdir?

Bizimle iletişime geçtikten sonra size kullanıcı girişi olan bir sistemden sizlere tema seçtiriyoruz.Sitenize özel olacak 10'larca çeşit temadan birini seçiyorsunuz.Bize bildiriyorsunuz.Temayı inceleyip koymak istediğiniz değiştirmek istediğiniz şeyleri bizlere bildiriyorsunuz. Resimleri yazıları oluşturup bizlere ulaştırıyorsunuz.İçerikleri siz seçiyorsunuz.Bizde sitenizi özenle hazırlayıp yayınlıyoruz.

fq